Széchenyi terv plusz Lits Energy Kft.

Spiko cső Érd – gyártás és szerelés

 

Spiko cső Érd – gyártás és szerelés

Spiko cső Érd – gyártás és szerelés

A jól működő szellőztetőrendszer nem luxus, hanem alapfeltétel egy modern otthonban vagy ipari létesítményben. Mi, a Lits Energy Kft. csapata, régóta foglalkozunk légtechnika szerelés Érd területén, és pontosan tudjuk, hogy a rendszer hatékonysága a tervezésnél és az anyagválasztásnál dől el. A légtechnika szerelés során mindig az adott ingatlan adottságaihoz igazítjuk a megoldásokat, legyen szó lakossági vagy ipari kivitelezésről.

Mitől lesz igazán jó egy légtechnikai rendszer?

A tapasztalatunk szerint nem elég egy „átlagos” csőrendszer. A légtechnika szerelés Érd környékén gyakran látunk olyan rendszereket, ahol a rosszul megválasztott átmérő vagy anyag miatt romlik a komfortérzet és nő az energiafelhasználás.

Alapelveink a tervezésnél:

  • megfelelő légszállítás biztosítása,
  • alacsony zajszint,
  • hosszú élettartam,
  • könnyű karbantarthatóság.

Miért számít a csőátmérő?

A légtechnika szerelés egyik legfontosabb kérdése a megfelelő csőméret kiválasztása. Nem mindegy, hogy egy lakásról, irodáról vagy ipari csarnokról beszélünk.

150 mm-es légtechnikai csövek ipari környezetben

A 150 mm-es légtechnikai csövek nagyobb légmennyiséget képesek hatékonyan továbbítani, ezért gyakran alkalmazzuk őket:

  • üzemcsarnokokban,
  • raktárépületekben,
  • nagyobb irodai rendszereknél.

Előnyeik röviden:

  • stabil légáramlás,
  • kevesebb nyomásveszteség,
  • tartós, korrózióálló kivitel.

125 légtechnikai cső lakossági megoldásokhoz

Egy családi ház vagy kisebb iroda esetében a 125 légtechnikai cső ideális választás. A légtechnika szerelés Érd lakóövezeteiben gyakran ezt a méretet alkalmazzuk, mert:

  • könnyen elrejthető,
  • csendes működést biztosít,
  • energiatakarékos.

Hogyan zajlik nálunk a légtechnika szerelés Érden?

A légtechnika szerelés minden esetben személyre szabott folyamat. Nem sablonokkal dolgozunk, hanem valódi műszaki megoldásokkal.

A kivitelezés lépései:

  1. Ingyenes helyszíni felmérés Érden és környékén
  2. Pontos műszaki egyeztetés
  3. Anyagválasztás – 125 légtechnikai cső vagy 150 mm-es légtechnikai csövek
  4. Szakszerű légtechnika szerelés
  5. Próbaüzem és ellenőrzés

Mire figyelünk különösen?

A légtechnika szerelés Érd területén gyakori hiba a nem megfelelő rögzítés és tömítés. Mi ezért:

  • rezgéscsillapított felfüggesztést alkalmazunk,
  • minden csatlakozást ellenőrzünk,
  • csak bevált, minőségi elemekkel dolgozunk.

Környezettudatos szemlélet a gyártásban és szerelésben

Fontos számunkra, hogy a légtechnika szerelés ne csak hatékony, hanem fenntartható is legyen. Újrahasznosítható anyagokat használunk, minimalizáljuk a hulladékot, és hosszú élettartamú rendszereket építünk ki.

A célunk az, hogy a légtechnika szerelés Érd területén olyan megoldásokat adjunk át, amelyek évek múlva is megbízhatóan működnek – legyen szó 125 légtechnikai cső vagy 150 mm-es légtechnikai csövek alkalmazásáról. Ha biztos megoldást keres, mi készen állunk a feladatra.

Lépjen kapcsolatba velünk

Kérjen ajánlatot az alábbi űrlap kitöltésével vagy hívjon a +36-20/376-3924 telefonszámon.

Tekintse meg referenciákat!

KOMPLETT LÉGTECHNIKA SZERELÉS ÉS GYÁRTÁS

Címünk

LITS Energy Kft.
8000, Székesfehérvár, Új Csóri út 36.
Széchenyi 2020 infoblokk

Elérhetőségek

Lits Attila (ügyvezető) 
Email: litsenergykft@gmail.com
Telefon: +36-20/376-3924